Heren 2 met nieuwe trainer de vakantie in

De TC heeft, net voor het ingaan van de vakantie, met trainer Maarten van Bussel overeenstemming bereikt om heren 2 onder zijn hoede te nemen. De 25-jarige Maarten is sportpsycholoog en heeft gespeeld en getraind bij Harambee en heeft de trainersopleiding VT3. Maarten van Bussel woont in Enschede en komt oorspronkelijk uit Zeist.
Maarten van Bussel

Wij verheugen ons op de samenwerking en zo ook Maarten: ‘Ik heb besloten er voor te gaan het komende seizoen en ik heb er erg veel zin in om – in de nieuwe hal – aan de slag te gaan met de mannen.’

Met de aanstelling van trainer Maarten is de trainersstaf voor de herenselecties rond en kunnen we fris van start in onze nieuwe sporthal De Veste.

De Technische Commissie

3 Reacties “Heren 2 met nieuwe trainer de vakantie in

  1. Fantastic site you have here but I was curious about if you knew of any forums that cover the same topics
    talked about in this article? I’d really like to be a part of group where I can get feed-back from other experienced individuals that share the
    same interest. If you have any suggestions, please let me know.
    Kudos!

    • Kan wel eens een bruikbare tip zijn, Henny! Bedankt voor je inzet als o.a. trainer/coach van heren 2 de afgelopen periode en succes bij je nieuwe team!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.